Adana Evden Eve Nakliyat

adanaevdenevenakliyat Adana Evden Eve Nakliyat

Atama, tayin, öğrenim ve bir çok nedenle tarih boyunca taşınma sirkülasyonu devam etmiş, bu sebeple nakliyat ihtiyacı doğmuştur. Son yıllarda ise nakliye işleri profesyonel bir sektör haline gelmiş, ve artık taşınmadan kaynaklanan hasarlar minimum düzeye indirilmiştir. Adana Evden Eve Nakliyat profesyonel hizmetlerini azami müşteri memnuniyeti sağlama sloganı ile yürütmektedir.

Çalışma prensibimiz

Adana evden eve nakliyat faaliyetlerini kendi alanında uzman profesyonel kadromuz ve donanımlı araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat faaliyetlerini 4 ana etapta gerçekleştiriyoruz;

 • Expertiz : Siz değerli müşterilerimiz bize ulaştıktan sonra uzman experimiz kararlaştırılan gün ve saatte öncelikle taşıma işinin yapılacağı evinize misafir oluyor. Bu esnada, asansör ile taşıma yapılıp yapılamayacağı, apartman veya evinizin civarındaki engellerin incelenmesi ve portatif asansörden maksimum fayda sağlanacak lokasyonun belirlenmesi, ev veya dairenizin büyüklüğü ve eşya yoğunluğunun incelenmesinden sonra, taşınacağınız evin de aynı keşfini yaparak sizi bilgilendirip fiyatlandırmasını yapıyor.
 1. Demontaj,Paketleme,Yükleme : Expertiz sonucunda onay vermeniz halinde siz sadece ceketinizi alıp evden çıkıyorsunuz ve kararlaştırılan taşınma gününde ekip lideri, şoför, marangoz ve işçilerden oluşan ekibimiz evinize geliyor. Marangozlarımız mobilyalarınızın demontajını yaparken diğer çalışanlarımız özel paketleme yöntemleri ile mutfak eşyaları, giyim vb ev eşyalarını topluyor. Cam eşyalarınız özel variller ile taşınırken, elbiseleriniz de araçlarımızda bulunan elbise dolaplarına askıları ile birlikte taşınarak hem zarar gelmesi englleniyor hem de kırışmadan taşınarak hemen kullanılabilir durumu muhafaza ediliyor.
 2. İndirme ve montaj: Taşınacağınız eve ulaşıldıktan sonra eşyalarınız diğer evinizdeki şekli ile yeni evinize yerleştiriliyor, mobilyalarınız tekrar monte edilip, paketlenen eşyalarınız tekrar kullanılır duruma getiriliyor ve bulaşık, çamaşır makinelerinizin su tesisat bağlantıları yapılıyor.
 3. Son Keşif : Son olarak ekip lideri tarafından tüm eşyalar denetlendikten sonra hasar değerlendirilmesi yapılıyor, herhangi bir hasar durumunda eşyanız onarılıyor veya yenisi ile değiştiriliyor.

Adana evden eve nakliyat faaliyetlerini profesyonel ellerde yürüten Adana evden eve nakliyat, tüm eşyalarınızı sigortalayarak mağduriyetin önüne geçerek müşteri memnuniyetini ön planda tutma gayreti gütmektedir. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi taşıyor, aldığımız gibi size geri teslim ediyoruz.

 

Firmamız Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. ayhan göktunç 12 Ocak 2014, 21:02

  Öğretmen olduğum için genelde farklı şehirlere taşınmak zorunda kalıyorum. Adana ve İstanbul ‘a taşınmak zorunda idim ve ahmet bey sayesinde sorunsuz ve bütçeme uygun bir şekilde taşıdığı için ekibine ve kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayhan Göktunç

 2. neriman duru 14 Ocak 2014, 17:52

  eşyalarım antika değerinde olduğu için arkadaşlar 2 gün uğraşıp teker teker yeni evime taşıdılar inanın bir çizik bile bulamadım o kadar titiz olduğum halde sizden çok memnun oldum çok teşekkür ediyorum size her şekilde referansım.

 3. hüseyin zıvdır 18 Ocak 2014, 15:00

  güvenilir ve sağlam çalışma yapısıyla ve disiplinli ekibiyle gönül rahatlıgıyla evimi taşıttım. Ahmet bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum adana evden eve nakliyat

 4. atakan cilingirlioglu 08 Mart 2014, 13:27

  özveri ve disiplin en üstün seviye adanada evden eve nakliyat kargo denilince ilk akla gelen firmalardan biri olduğunuzu kanıtladınız.

Lütfen Sizde Bir Yorum Bırakın

adana nakliyat firmalarıNakliyat öncesi sorulan sorularevini tasitacaklarin dikkatine
RSS Ping Sitemap Google+
adana evden eve nakliyat firmalarından birisi olan şirketimiz adana evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda uzmanlaşmış ekibimizle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşıyoruz.