Adana Evden Eve Taşımacılık

adanaevdenevetasimacilik Adana Evden Eve Taşımacılık

20 yıldır Türkiye’nin önde gelen nakliyat firmalarından olan Adanal Asansörlü ve Sigortalı taşımacılık Adana evden ede taşımacılık alanında kurduğu kaliteli ekip ve son donanımlara sahip araç filosu ile her geçen gün kendini güncellemeye devam ediyor. Adana evden eve taşımacılık faaliyetlerine sadece nakliyat penceresinden değil, müşterilerimizin penceresinden de bakıyor, evinizi evimiz, eşyanızı eşyamız olarak kabul ederek teslim alıyoruz.  Adana evden eve nakliyat yılların getirdiği tecrübesi ile Türkiye’nin en büyük şehirlerinden ve Akdeniz’in incisi Adana’da eşyalarınızı sigortalayarak evden eve naklini sağlıyor, müşterilerimizden gelen geri beslemeleri ve dünyada sektörde yaşanan yenilikleri takip altında tutarak Adana evden eve taşımacılık alanında her gün bir adım daha ileri gitmeyi hedefliyor.

Bunlardan kaçının!

Aradığınız veya ofisine gittiğiniz firma;

 • Sizlere evinizi ve eşyalarınızı görüp bir keşif yapmadan fiyat teklifinde bulunuyorsa,
 • Nakliyatın nasıl yapılacağı hakkında size bilgi vermiyorsa,
 • Eşyalarınızı sigortalamaktan kaçınıyorsa
 • Araçları ve taşıma ekibi hakkında bilgi vermiyorsa
 • Ve evinizi taşıma günü ilk defa görüyorsa

Bu tür firmalardan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Sanıldığından çok daha profesyonel icra edilen Adana evden eve taşımacılık faaliyetleri, bu hizmetin gereği olan keşif, demontaj, montaj, özel paketleme yöntemleri ve son keşif basamaklarından meydana gelmektedir. Nakliyat işlemleri mesafeler ile değerlendirilemez. En yakın noktalara dahi keşif yapılarak optimum hız ve hasarsız taşımacılığın yapılması gerekir. Bu esnada eşyaların sigortalanarak olası istenmeyen durumlardan kaçınılması gerekir, ve böylece nakliyat faaliyetleri garanti altına alınır. Şehir içi nakliyat faaliyetlerinde zaman zaman eşya sigortası yapmaktan kaçınan firmalar sebep olarak yakın mesafelerde kaza ihtimalinin bulunmadığını öne sürmektedir. Oysa eşyaların hasar görme ihtimali sadece aracın kaza yapma ihtimaline bağlı değildir.

Adana evden eve nakliyat, kaliteden ödün vermeden hem Adana evden eve taşımacılık hem de şehirler arası nakliyatı aynı özenle icra etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile Adana evden eve taşımacılık faaliyetlerinde yaklaşık 20 yıldır kalitenin sembolü olan Adanal evden eve nakliyat, siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olmaya çalışıyor.

Firmamız Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. erdal eser 29 Ocak 2014, 14:22

  mükemmel bir taşımacılık firması özen güven ve müşteri memnuniyetiyle yola çıkan düzgüb firma arkadaşlar çok teşekkür ediyorum ahmet bey saygılarımla

 2. cumali taşan 01 Şubat 2014, 11:24

  çok güzel bir hizmet İstanbul ‘dan gelen eşyalarımı adana ‘da Turgut özal bul. indirmem gerekiyordu bir telefon ile adana kiralık asansör talep ederek eşyalarımı sorunsuz taşıdılar teşekkürler.

 3. erdal cengiz 04 Şubat 2014, 21:44

  sorunsuz desteğiniz ile evimi istediğim gibi taşıdım teşekkür ediyorum

 4. hanım ağa 11 Mart 2014, 12:25

  evden eve nakliyat adanada çok gelişmiş sagolsunlar 14 kat olmasına rağmen güzelce evimi taşıdılar.

Lütfen Sizde Bir Yorum Bırakın

adana nakliyat firmalarıNakliyat öncesi sorulan sorularevini tasitacaklarin dikkatine
RSS Ping Sitemap Google+
adana evden eve nakliyat firmalarından birisi olan şirketimiz adana evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda uzmanlaşmış ekibimizle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşıyoruz.